projekt: Tomasz Jedynak, hosting AHEAD.pl
Polityka prywatności • copyright©2023 PTTK Katowice
x
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Informacją o plikach Cookies.

BIAŁKA TATRZAŃSKA – NA NARTY I BASENY TERMALNE

 

TERMIN: 05.02.2022 R. /SOBOTA /

WYJAZD: Katowice, Al. Korfantego (przystanek ZTM przed Hotelem Katowice) godz. 7:00

CENA: N- 85 zł U- 80 zł

 

Białka Tatrzańska to znana wieś podhalańska, należąca do najbardziej atrakcyjnych i najczęściej odwiedzanych miejscowości górskich przez turystów. Zimą szczególnie chętnie odwiedzają ją narciarze korzystający z dobrze usytuowanych stoków narciarskich, a przez cały rok przybywają do tej uroczej miejscowości wszyscy chętni, którzy lubią zażywać kąpieli w basenach termalnych z różnymi masażami leczniczymi. Spacer po miejscowości z typową zabudową góralską jak i po okolicy szlakami turystycznymi z widokami na Tatry również dostarcza miłych wrażeń . Przy okazji na licznych straganach można spróbować specjałów góralskich takich jak bryndza, oscypki, żyntyca oraz zakupić różne wyroby regionalne.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych na narty lub na baseny termalne. Spacerując po centrum można będzie podziwiać regionalną zabudowę drewnianą, zakupić pamiątki i góralskie przysmaki.

 

Białka Tatrzańska – pobyt na stoku narciarskim lub na basenach termalnych. Spacer po miejscowości – zabytkowy kościół drewniany, który znajduje się na szlaku architektury drewnianej województwa małopolskiego, kościół parafialny, drewniane chałupy .

 

Powrót do Katowic ok. 20:00.

Serdecznie zapraszamy